خرید سیمان فله 

 

مزایای سیمان فله

خرید سیمان فله علاوه بر صرفه اقتصادی مزایای دیگری نیز دارد به همین خاطر در پروژه‌هایی که امکان تخلیه و ذخیره سیمان به‌صورت فله برای آن‌ها مهیاست خرید سیمان فله‌ای پیشنهاد می‌شود. از جمله مزایای سیمان فله‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- در ابتدا باید به ماندگاری نسبتا بالاتر سیمان فله نسبت به سیمان پاکتی اشاره داشت. از آن‌جا که سیمان فله‌ای در سیلوهای ذخیره سیمان نگه‌داری می‌شود سیمان در معرض هوا و رطوبت قرار نمی‌گیرد همچنین این نوع از سیمان‌ها دقیقا به ترتیب ورود به کارگاه مصرف خواهند شد. همین ویژگی باعث شده است تا جلوی فاسد شدن سیمان و تحمیل هزینه‌های اضافی گرفته شود.

2- حمل سیمان پاکتی توسط نیروی انسانی باید صورت گیرد که این کار می‌تواند تا حد زیادی دشوار و زمان‌بر باشد و به نیروی انسانی نیز احتیاج باشد. این در حالی است که سیمان فله، دیگر به نیروی انسانی برای انتقال سیمان نیاز ندارد. افراد با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات، قادر به انتقال دادن سیمان فله و بردن آن به محل مصرف خواهند بود.

3- با توجه به این که سیمان فله در پاکت نگهداری نمی‌شود، بنابراین پارگی‌ای هم در کیسه‌های آن‌ها به چشم نخواهد خورد. در صورتی که این پارگی برای کیسه‌های مربوط به سیمان‌های پاکتی رخ دهد، باعث هدر رفتن سیمان و قرار گرفتن سیمان در معرض هوا و رطوبت می‌شود.

4- باتوجه به اینکه در سیمان فله ای هزینه بسته بندی پاکت حذف می‌شود قیمت تمام شده سیمان کاهش می یابد که مناسب برای استفاده کارخانجات تولید بتن، ساخت تیرچه ، بلوک‌های سیمانی و قطعات پیش ساخته بتنی می‌باشد.

سیمان فله

شیوه انتقال سیمان فله

با وجود این که انتقال سیمان فله بصورت مکانیزه انجام می‌شود، باید تمهیداتی در نظر گرفته شود تا با استفاده از ماشین آلات، بتوان این جا به جایی را به بهترین شکل ممکن صورت داد. برای بارگیری سیمان فله ماشین مخصوص برای حمل سیمان فله یا همان بونکرها باید در زیر سیلوهای ذخیره سیمان قرار گرفته و عملیات بارگیری نیز به سرعت انجام می‌گیرد. سپس بونکر به سمت سیلوی کارگاه منتقل حرکت می‌کند.

بعد از آن، نوبت به متصل کردن لوله رابط بونکر به سیلو خواهد بود. در این لوله، فشار هوا باید به بیشترین حد خود برسد. با برقراری جریان هوا سیمان فله درست مانند سیال به داخل سیلوهای محل مصرف انتقال پیدا خواهند کرد.

سخن پایانی

با توجه به مطالب گفته شده، آگاه شدیم که این نوع از سیمان‌ها می‌توانند مزایای نسبتا بیشتری را به نسبت سیمان‌ های بسته بندی شده در خود داشته باشند. پس یکی از استراتژی‌ها در راستای به وجود آوردن ساختمان‌ها و یا تعمیرشان، استفاده از همین نوع از سیمان‌ ها خواهد بود. سیمان فله را می توانید از کارخانه های مختلف همچون کارخانه سیمان اردستان تهیه نمایید.

حال در صورتی که قصد خرید سیمان فله را دارید، قادر هستید تا با شماره تلفن‌های موجود در وب سایت ما تماس حاصل فرمایید. افراد در تیم ما به صورت شبانه روزی آمادگی پاسخگویی به سوالات شما را دارند.

.